Idil Biret - fortepian
13 kwietnia 2008 r., niedziela, godz.18.00
Sala Kameralna Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Nikita Borisoglebskij - skrzypce
12 kwietnia 2008 r., sobota, godz.19.00
Sala Kameralna Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Kai Bumann - dyrygent
18 kwietnia 2008 r., piątek, godz.19.00
Sala Koncertowa Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Nikolaj Demidenko - fortepian
15 kwietnia 2008 r., wtorek, godz.19.00
Sala Koncertowa Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Łukasz Długosz - flet
17 kwietnia 2008 r., czwartek, godz.18.00
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska,
oddział Dwór Artusa
Andrzej Gębski - skrzypce
16 kwietnia 2008 r., środa, godz.18.00
sala koncertowa Akademii Muzycznej w Gdańsku
Dimitrij Gordin - fortepian
10 kwietnia 2008 r., czwartek, godz. 19.00
Sala Koncertowa Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Alina Kowalska-Pińczak - dyrygent
20 kwietnia 2008 r., niedziela, godz.18.00
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska,
oddział Dwór Artusa
Konstanty Andrzej Kulka - skrzypce
16 kwietnia 2008 r., środa, godz.18.00
sala koncertowa Akademii Muzycznej w Gdańsku
Michał Nesterowicz - dyrygent
14 kwietnia 2008 r., poniedziałek, godz.19.00
Sala Koncertowa Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Mariusz Patyra - skrzypce
18 kwietnia 2008 r., piątek, godz.19.00
Sala Koncertowa Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Andriej Szibko - fortepian
12 kwietnia 2008 r., sobota, godz.19.00
Sala Kameralna Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Jurij Simonow - dyrygent
10 kwietnia 2008 r., czwartek, godz. 19.00
Sala Koncertowa Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Andrzej Wróbel - wiolonczela
16 kwietnia 2008 r., środa, godz.18.00
sala koncertowa Akademii Muzycznej w Gdańsku
Cappella Gedanensis
17 kwietnia 2008 r., czwartek, godz.18.00
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska,
oddział Dwór Artusa
Orkiestra Symfoniczna
Filharmonii Moskiewskiej
10 kwietnia 2008 r., czwartek, godz. 19.00
Sala Koncertowa Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
Orkiestra Symfoniczna
Polskiej Filharmonii Bałtyckiej
14 kwietnia 2008 r., poniedziałek, godz.19.00
Sala Koncertowa Polskiej Filharmonii Bałtyckiej